Strona głowna  /  Galeria  /  60 URODZINY MISIA USZATKA - PROJEKT EDUKACYJNY
60 URODZINY MISIA USZATKA - PROJEKT EDUKACYJNY
data dodania: 2017-03-12

Projekt edukacyjny "Tydzień z Misiem Uszatkiem z okazji 60-tych urodzin".
Projekt realizowany był pod honorowym patronatem Muzeum Animacji Se-ma-for w łodzi, we współpracy z Biblioteką Miejską im. Daniłowskiego w Sosnowcu.
W ramach realizacji Projektu odbyło się spotkanie urodzinowe z projekcją przygód Misia Uszatka, mającą na celu przybliżenie dzieciom tej już kultowej bajkowej postaci. Przyjęcie uświetnił tort sponsorowany przez Cukiernię "Maciuś" z Sosnowca. W ciągu całego tygodnia dzieci miały także możliwość poznania Misia z kart książek Cz. Janczarskiego. Dzieci 4,5,6-letnie uczestniczyły w turnieju wiedzy i umiejętności. Kulminacyjnym punktem obchodów urodzin Misia Uszatka było rozstrzygnięcie między przedszkolnego konkursu plastycznego. Projekt opracowały i prowadziły: pani Irena Budzyńska i Małgorzata Mazur.

Strona: 1 2