Strona głowna  /  Galeria  /  X PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ
X PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ
data dodania: 2016-05-19

W dn. 12.05.2016 r. w naszym przedszkolu odbył się X PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI TEATRALNEJ DZIECI

pod hasłem

„JA TEŻ MOGĘ BYĆ AKTOREM”

W Przeglądzie wystąpiły dzieci z naszego przedszkola z grup : Misie, Biedronki, Jeżyki, Zające oraz dzieci z Przedszkoli nr 33, 55.

Swoją obecnością zaszczycił nas Wiceprzewodniczący zarządu dzielnicy „Środula” Pan Henryk Strzelczyk.

Dzieci pod kierunkiem swoich pań prezentowały przygotowane bajki:

Czarny kot- Gr. III „Biedronki”

Idzie wiosna – Gr. I „Misie”

Sen Jasia – Gr. V „Jeżyki”

Chory kotek- Gr. VIII „Zające”

Czerwony Kapturek – PM Nr 55

Wiosna – PM Nr 33

Bajki były ciekawe, aktorzy świetni, a  widownia wspaniale reagowała na wydarzenia na scenie.

Organizatorkami  przeglądu były: Anna Cebo, Marta Marusa, Magdalena Chojnowska, Magdalena Szczypińska.

Na zakończenie dyrektor  naszego przedszkola Pani. Małgorzata Mazur podziękowała wszystkim za wspaniałe przedstawienia, wręczyła  dyplomy, podziękowania i pamiątkowe statuetki.